Ode aan Anna NooshinDoor haar zet ik door

Anna Nooshin, 2017, fotograaf: Kalvijn, bron: Wikimedia
Ik breng deze ode aan Anna omdat ze mij inspireerd. Hoe ze vanuit het niks, vluchten vanuit je eigen land, iets kan opbouwen, is ontzettend bijzonder.
Door haar zet ik door, weet ik dat het onmogelijke mogelijk is. Ik zal mij laten inspireren om in mijzelf te geloven en op te bouwen. Mijn dromen waar te maken en een een bedrijf op te bouwen.
Bedankt voor jouw kracht Anna!

Over
Ode van Julia van Wijk aan Anna Nooshin
Ik ken haar via social media. Deze vrouw is bijzonder voor mij omdat ze volledig op eigen kracht veel heeft opgebouwd. Het meest memorabele moment: haar moment dat ze kwetsbaar is deelt waar ze vandaan komt. Anna Nooshin verdient een ode omdat ze mag weten dat wij trots zijn.
Deze ode is geschreven tijdens een bijeenkomst van de Industrieele Groote Club, waar het Amsterdam Museum als gastspreker was in het kader van 750 jaar Amsterdam.

Anna Nooshin
Anna Nooshin (1986) is een Nederlands-Iraans ondernemer, presentatrice en modeblogger. Ze is een bekende vrouw die vele bedrijven en een echt merk van zichzelf heeft opgebouwd.