Ode aan Marie Antionette Keasberry-van BeekomOp je 50ste nog een restaurant
Lieve oma Keasberry,
Ik vind het heel goed dat je bent gestopt met je eigen kledingwinkel en dat je je droom hebt uitlaten komen door je eigen Indisch restaurant te openen. Je bent echt een voorbeeld voor meisjes en vrouwen die hun droom proberen te bereiken. Het is leuk dat het is overgenomen door je zoon en schoondochter en dat het nog steeds bestaat. Het is ook leuk dat je een kookboek hebt geschreven, want mijn moeder heeft ‘Oma Keasberry’s Indische keukengeheimen’ ook en kookt er nog vaak uit. Ik vind het heel knap dat je op je 50ste nog een restaurant bent begonnen.
Groetjes
Kyra Bijkerk
Groep 8a
St. Janschool, Amsterdam
Over
Oda aan oma Keasberry van Kyra Bijkerk
De leerlingen uit groep 8 van de Sint Janschool in Amsterdam West hebben odes geschreven aan vijf bijzondere Amsterdamse vrouwen, als onderdeel van het lesprogramma bij Vrouwen van Amsterdam - een ode.

Marie Antionette Keasberry-van Beekom
Marie Antionette Keasberry-van Beekom, later bekend als Oma Keasberry, werd in 1903 geboren als Marie Antoinette Keasberry op Midden-Java in Gombong.